رمز وای فای را چگونه تغییر دهم؟

مودم های وای فای دستگاه هایی هستند که می توانند همیشه شما را متصل نگهدارند. اما یک وای فای با پسورد ضعیف می تواند اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر هک قرار دهید. محافظت از رمز عبور روتر و تغییر پسورد آن به طور مرتب، از عوامل اصلی محافظت از شبکه و داده های شما هستند. برای تغییر گذرواژه WiFi باید صفحه پیکربندی روتر خود را باز کرده و با استفاده از اطلاعات فعلی وارد منوی تنظیمات وایرلس خود شوید. مراحل انجام این کار به تفصیل در زیر شرح داده شده است.
مراحل تغییر رمز وای فای

ابتدا لازم است که به قسمت تنظیمات دستگاه مودم وای فای یا روتر دسترسی داشته باشید. برای این کار با استفاده از رایانه گوشی یا تبلتی که به وسیله وای فای یا کابل به مودم متصل است یک مروگر اینترنت را باز کنید و آدرس های ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱, ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱, ۱۹۲.۱۶۸.۲.۱, ۱۰.۰.۱.۱(برای اپل) را در قسمت آدرس تایپ کنید.
اگر هیچ کدام از آدرس های فوق اجازه دسترسی به صفحه تنظیمات را به شما نداد، صفحه Command ویندوز را با فشردن کلید های ویندوز +R باز کرده و عبارت cmd را تایپ کنید. در پنجره باز شده عبارت ipconfig را زده و اینتر بزنید. به دنبال نام کانکشن خود بگردید و آدرس پیش فرض را وارد کنید. چیزی که مشاهده می کنید آدرس روتر شماست.
پس از وارد شدن به صفحه روتر، لازم است که نام کاربری و رمز عبور جاری خود را وارد کنید. برای اکثر مودمها ، نام کاربری admin و در برخی دیگر عبارت user است. سپس log in را بزنید.

رمز وای فای را چگونه تغییر دهم؟

رمز وای فای را چگونه تغییر دهم؟

مراحل تغییر رمز وای فای
پس از این مرحله وارد صفحه تنظمیات مودم می شوید.
از تب های بالا، روی قسمت Wireless کلیک کنید.
اگر بخش Wireless دارای بخش های مختلفی بود، بخش Wireless Security را باز کنید.
از باکسی که باز می شود می توانید password را تغییر دهید.
برخی از روترها از شما دو بار رمز پسورد جدید را می خواهند تا مطمئن شوند که آن را درست وارد کرده اید.
سعی کنید پسوردی انتخاب کنید که حدس زدن آن دشوار باشد و احتمال هک کردن آن را کاهش دهد. بهتر است مشخصات فردی و همچنین شماره هایی خاص در این پسورد نباشد و از کاراکترهای ویژه مانند # یا $ استفاده کنید. رمز عبور قوی معمولا باید حداقل ۸ کاراکتر باشد.
مودم را ریست کرده و با رمز جدید وارد اینترنت شوید.مراحل تغییر رمز وای فای

رمز وای فای را چگونه تغییر دهم؟

رمز وای فای را چگونه تغییر دهم؟

 

بازاریابی و فروش (مشاوره کسب و کار)

آفتاب اپس – طراحی سایت با بروز ترین متدد

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آفتاب

برنامه ساز موبایلی ایزی اپ|به سادگی به سازید(ساخت  انواع برنامه های موبایلی)


گروه نرم افزاری آفتاب با بيش از 1 سال سابقه در طراحي سايت ها و پورتال هاي اطلاع رساني مجری پروژه هاي بزرگي بوده است و تمام سعی و تلاش گروه نرم افزاری آفتاب بر اين بوده كه براساس متدهاي روز دنيا بروز باشد و اكنون پس از گذشت سالها ، پورتال آفتاب يكی از قدرتمندترين و منحصر به فردترين نرم افزار هاي طراحي سايت و پورتال می باشد.

 

مشهد-خیابان صاحب الزمان-بین صاحب الزمان 1و3
ساعت 8 الی 18
۰۹۱۵۷۰۷۱۰۷۰
تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آفتاب اپس میباشد. Copyright © 2003-2020 Aftabapps.com- Designed By AFTAB