طراحی سایت B2B

در زمینه تجارت الکترونیک یکی از پر سود ترین روش های این تجارت، تجارت B2B یا تجارت بنگاه با بنگاه می باشد. یکی از مطرح ترین سایت ها در این زمینه سایت تجاری علی بابا چین (Alibaba.com) است؛ که شامل بیش از یک میلیون شرکت و سایت تجاری ست که محصولات خود را از طریق وب سایت علی بابا به فروش می رسانند، و یا قطعات و نیاز های خود را از طریق خرید از این سایت خریداری می نمایند. در کشور ما نیز اینگونه سایت ها را شاید با نام های سانیاز و دیجیکالا بشناسیم. اما این طراحی سایت را نمی توان تجارت الکترونیک از نوع B2B دانست، زیرا خریداران آنها و حتی بسیاری از فروشندگان آنها مشتریانی می باشند که در نهایت یک یا دو محصول خود را به فروش می رسانند.

ولی در تجارت B2B دو شرکت با هم در معامله و همکاری هستند. یعنی دو شرکت با هم در زمینه کاری و تجارتی برای فروش محصولات یا ارائه خدمات همکاری می نمایند؛ و سایتی که بتواند ارتباط اینگونه شرکت ها را با هم برقرار نماید، توانسته است نمونه ای از سایت های B2B را طراحی نماید.

 

مزیت ها و امکانات فراوانی از طریق این سایت ها، نصیب شرکت ها و طراحان سایت های تجاری شرکت با شرکت خواهد شد. از جمله این مزیت ها و امکانات:

 

خرید آسان و بدون واسطه

فروش پر سود و بدون واسطه

پیدا کردن آسان شرکت های تولید کننده برای بستن قرار داد

ایجاد بخش های رایگان تبلیغ برای جذب بیشتر مخاطب

ایجاد بخش های ویژه تبلیغ برای داشتن درآمد

ایجاد بخش ثبت ابداعات برای پیدا کردن محصولات جدید

دسته بندی های متناسب با مشاغل

قرار دادن بخش جست و جو بر اساس دسته بندی

 

و بسیاری از امکانات متنوع دیگر که با راه اندازی چنین وب سایتی، می توان به آن دست یافت؛ وب سایتی که بتوان در آن مدیریتی داشت که چندین شرکت تولید کننده و فروشنده را در آن گرد هم آورد، مسلما برای ما تجارتی پر رونق را رقم خواهد زد.

 

 طراحی سایت B2B

 

گروه مهندسی آفتاب با توجه به سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت تجاری و فروشگاهی می تواند برای شما یکی از بهترین سایت های تجاری B2B را طراحی نماید؛ همچنین از طرح شما برای ایجاد این چنین سایت ها در کشورمان استقبال خواهد شد. زیرا گروه مهندسی آفتاب در کنار طراحی سایت و رعایت اصول بهنه سازی سایت ، توجه ویژه ای نسبت به گرافیک جذاب برای وب سایت های شما توسط گرافیست های با تجربه و ماهر دارد. و همچنین به میزان جذب مخاطبین و افزایش تعداد فروش و مشتریان برای شما نیز گروه مهندسی آفتاب نگاه ویژه ای دارد.

 

نکته مهم در جذب مخاطبان و مشتریان، رعایت موارد بازاریابی اینترنتی می باشد، که مهمترین مسئله در بازاریابی اینترنتی ، دیده شدن در ابتدای لیست های موتورهای جست و جو می باشد. رسیدن به این مورد تنها با رعایت موارد سئو و اصول بهینه سازی سایت امکان پذیر خواهد بود، همچنین رعایت موارد HEO در جذب و ماندگاری مخاطبین برای شما تاثیر زیادی خواهد داشت.

گروه مهندسی آفتاب رعایت تمام این اصول حرفه ای را برای طراحی سایت حرفه ای در دستور خود دارد، و مهمترین وظیفه خود را ارائه وب سایتی به شما می داند که ابزار خوبی برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در اختیار شما قرار دهد. شما تفاوت و وجه تمایز گروه مهندسی آفتاب را می توانید در بخش بهینه سازی سایت مطالعه و نتایج بدست آمده را مشاهده نمایید.

شاید بسیاری از شرکت های طراحی سایت حتی با هزینه های ناچیز برای شما اقدام به طراحی سایت نمایند، اما مطمئنا این وب سایت ها کارایی خاصی برای شما در تجارت الکترونیک نخواهند داشت. شما تصور نماید که نیاز به خرید لپ تاپ دارید، در گوگل واژه خرید لپتاپ را سرچ می نمایید و اگر قصد خرید اینترنتی را داشته باشید قطعا نهایتا دو صفحه ی اول جست و جو شده را مطالعه و از معتبر ترین و جذاب ترین وب سایت که در آن اعتماد سازی برای مشتریان نیز در نظر گرفته شده باشد، اقدام به خرید می نمایید.

گروه مهندسی آفتاب به جز اصول طراحی سایت به صورت حرفه ای نیز، آشنا به تمام قوانین تجارت الکترونیک و موارد حقوقی و قانونی در تجارت الکترونیک می باشد، که می تواند تمام موارد اعتماد سازی برای خرید مشتریان را از وب سایت شما، در آن طراحی و رعایت نماید.

لطفا قبل از اقدام به طراحی سایت برای تجارت خود اقدام به تحقیق نمایید و حداقل چندین مقاله کوتاه شرکت ما را در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی مطالعه نمایید.

مشاوره و اجرا (برندینگ ، بازاریابی ، تبلیغات ، فروش و …)
طراحی و پیاده سازی انواع پورتال ها و وب سایت
طراحی و پیاده سازی اپلکیشن های موبایل
گروه مهندسی آفتاب

این یک شعار و تبلیغ نیست:

هدف ما ارتقاء سطح تجاری شماست، مطمئن باشید رضایت و پیشرفت شما باعث خشنودی و پیشرفت ما نیز خواهد بود.