طراحی سایت مذهبی

 

یکی از انواع طراحی سایت که در ایران دارای طرفداران زیادی است، طراحی سایت مذهبی می باشد. در واقع این نوع طراحی سایت بستری را برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی در زمینه های مختلف دینی و مذهبی فراهم می کند. این طراحی سایت می تواند به شیوه های مختلف انجام شود برای مثال طراحی فروشگاه اینترنتی به منظور فروش محصولات و کالاهای مذهبی و یا طراحی سایت شرکتی و پرسش و پاسخ برای معرفی ادیان و مذاهب مختلف و غیره.

نمونه پروژه های طراحی سایت مذهبی

امکانات طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی در بردارنده امکانات گسترده و متفاوتی است و بسته به هدفی که دارد می تواند امکانات بیشماری را در خود جای دهد. برخی از امکانات مورد استفاده در این نوع طراحی سایت عبارتند از: انجمن ها و فروم های دینی،بخش گالری فیلم و تصاویر،امکان پخش قرآن و دعا به صورت آنلاین و دانلود فایل های صوتی،بخش اوقات شرعی، ارائه فایل کتب دینی و مذهبی به صورت یک کتابخانه آنلاین، عضویت در خبرنامه،امکان فروش آنلاین، بخش پرسش و پاسخ و غیره.

هدف از طراحی سایت مذهبی

یکی از اصلی ترین هدف طراحی سایت مذهبی ، ایجاد دسترسی آسان به اطلاعات در مورد ادیان مختلف است. با افزایش استفاده از اینترنت ، افراد بسیاری برای رفع نیازهای دینی خود، به اینترنت مراجعه می کنند. در این میان وجود سایت های مذهبی که بتواند این نیاز را برطرف کند، ضروری به نظر می رسد. این نوع طراحی سایت ، به ویژه در ایران که بیشتر جمعیت آن را مردم مسلمان تشکیل می دهند، بسیار پرطرفدار است. یکی دیگر از اهداف این نوع طراحی سایت، می تواند کسب درآمد از طریق فروش آنلاین محصولات مختلف مذهبی و دینی باشد.

مشاوره و اجرا (برندینگ ، بازاریابی ، تبلیغات ، فروش و …)
طراحی و پیاده سازی انواع پورتال ها و وب سایت
طراحی و پیاده سازی اپلکیشن های موبایل
گروه مهندسی آفتاب

در صورت تمایل به طراحی سایت مذهبی به صورت اختصاصی و با گرافیک مناسب می توانید با کارشناسان ما در گروه مهندسی آفتاب در ارتباط باشید. علاوه بر این کارشناسان و متخصصان ما می توانند در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نیز به شما یاری رسانند.