طراحی سایت انتشارات

با توجه به گسترده شدن استفاده از اینترنت در تمام زمینه ها، بسیاری از مردم برای مطالعه کتاب به سمت دانلود کتاب های پی دی اف ( کتاب PDF ) رفته اند. حتی امروزه بسیاری از مردم جهان برای مطالعه روزنامه نیز اقدام به خواندن روزنامه از طریق وب سایت می نمایند. در این بین بساری از انتشارات به علت این استقبال مردم از دنیای اینترنت، ممکن است دچار ضرر و زیان شوند. پس راه حلی که برای این موضوع می توان جست و جو نمود، طراحی سایت برای انتشارات و کسب و کار تجاری می باشد. تا از طریق آن اقدام به فروش کتب و مجلات و حتی کتاب ها به صورت PDF  نماییم.

امکانات متنوعی را از طریق راه اندازی و طراحی سایت انتشارت می توانیم برای خود ایجاد نماییم.

از جمله این امکانات:

فروش اینترنتی کتاب

فروش اینترنتی کتاب های PDF

اخبار در مورد کتاب ها و تاریخ نشر آنها

اخبار در مورد نویسنده ها و بیوگرافی نویسنده ها

جذب مشتری و بازاریابی برای کتاب ها

انتشار خلاصه ایی از کتاب ها برای جذب مخاطب

تبلیغات موثر در مورد کتب و مجلات

انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین برای انتشار نسخه ی فارسی

 

این موارد امکاناتی بود که از طریق طراحی وب سایت برای انتشارات می توانیم برای خود ایجاد نماییم.

طراحی سایت انتشارات

 

گروه مهندسی آفتاب، پیشرو در زمینه طراحی سایت های تجاری و هنری و سرگمی و… می باشد، که با توجه به سابقه و تجربه عالی در زمینه طراحی سایت ، می تواند به شما کمک شایانی در این زمینه نماید. همچنین می تواند با ایجاد ظاهری گرافیکی و زیبا و بهینه سازی سایت با روش های جدید و متد روز دنیا، زمینه ساز حضور انتشارات شما در دنیای اینترنت، و دنیای بازاریابی اینترنتی شود.

نکته مهم در این میان، چگونگی جذب مخاطبان و مشتریان زیاد می باشد؛ که با توجه به استفاده از متد جدید روز و طراحان سایت ماهر و توجه ی کافی به مسائل سئو و HEO و گرافیک مورد نظر شما ( و البته جذاب)، قطعا گروه مهندسی آفتاب می تواند برای شما راه حل مناسبی برای رقابت در دنیای اینترنت باشد؛ که مهمترین مسئله توجه به بهینه سازی سایت و افزایش پیج رنک می باشد. یعنی سایت ما در جست و جوی کلمه انتشارات در اینترنت و موتور های جست و جو رتبه خوبی داشته باشد و جز اولین جست و جو ها در لیست گوگل، لیست شود.

گروه مهندسی آفتاب مسئله بهینه سازی سایت را برای شما از اولویت های کار خود قرار داده است و آن را به صورت رایگان بعد از طراحی سایت ، برای شما انجام خواهد داد. شما می توانید در قسمت بهینه سازی سایت ، سابقه کاری گروه مهندسی آفتاب را در طراحی سایت ، مطالعه و نتایج بدست آمده را که در جدولی که در این قسمت قرار داده شده است، مشاهده نمایید. زیرا هدف ما در گروه مهندسی آفتاب ارتقاء شغلی و پیشرفت مشتریان خود می باشد. و این وجه تمایز ما نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت است. زیرا هدف نهایی ما داشتن جامعه ایی موفق و پویا ست، که این هدف در سایه موفقیت تک تک شما دوستان خواهد بود.